Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Шутка Г$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Шутка Г.  
Соціально-політичні передумови вирішення проблеми фізичного розвитку та рухової активності школярів / Г. Шутка // Наука і сучасність. - К., 2000. - Т. 22.вип. 2, ч. 2. - С. 198-205. - укp.

Исследованы социально-политические условия решения проблемы физического развития и двигательной активности школьников в оздоровительных лагерях в постсоветское время. На примере западного региона Украины рассмотрена проблема организации социально-педагогической работы с детьми, направленной на их физическое развитие.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.354

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69961 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Шутка Г. І. 
Соціально-педагогічні умови вдосконалення фізичного стану дітей у літньому оздоровчому таборі : Автореф. дис... канд. пед. наук : 13.00.05 / Г. І. Шутка; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. - К., 2001. - 20 c. - укp.

Наведено теоретичне узагальнення та нове вирішення проблеми розробки механізмів і організаційно-педагогічних умов вдосконалення фізичного стану дітей у літньому оздоровчому таборі. Визначено специфічні вимоги щодо організації роботи з дітьми в таборі відпочинку як специфічному соціально-педагогічному середовищі. Обгрунтовано та створено експрес-методику для практичної роботи педагога з дітьми з метою позитивної зміни їх фізичного стану. Розроблено модель планування та оцінки заходів щодо покращання фізичного стану дитини як оптимальної передумови формування її здоров'я, а також апробовано оздоровчі програми для кожної групи дітей. Визначено соціально-педагогічні умови підвищення рівня фізичного стану та здоров'я дітей шкільного віку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р128.94-36 + Ч421.354

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА317096 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Чичкан О. А. 
Функціональний стан серцево-судинної системи студентів протягом двох років навчання / О. А. Чичкан, Г. І. Шутка, О. О. Пазичук // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2012. - № 3. - С. 260-264. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Фізичне виховання є важливою складовою частиною процесу навчання у вищих навчальних закладах III - IV рівнів акредитації. Один із основоположних принципів фізичного виховання - це принцип оздоровчої спрямованості, зміст якого полягає в забезпеченні оздоровчого ефекту внаслідок занять фізичною культурою. Вивчення літератури, опублікованої в нашій країні та за кордоном, показало, що тест Руф'є, завдяки простоті й зручності, а головне достовірності, має широке застосування та надає підставу зробити висновки про більш глибокі зсуви основних вісцеральних систем організму людини. Завдання роботи - оцінити функціональний стан серцево-судинної системи (ССС) студентів упродовж двох років навчання. Функціональний стан ССС студентів юридичного факультету вказує на їх недостатню рухову активність, особливо хлопців, та на несвідоме ставлення до свого здоров'я. Уведення 4 год на тиждень на дисципліну "Фізичне виховання" може частково виправити цю ситуацію, але ще необхідне бажання студентів займатися фізкультурою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)028.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Червоношапка М. 
Силові показники ударів руками й ногами в курсантів закладів вищої освіти МВС України / М. Червоношапка, Г. Шутка, О. Чичкан // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2018. - № 3. - С. 126-130. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Одним із важливих показників підготовленості курсантів є здатність виконувати удари з високою швидкістю та силою (з урахуванням вразливих точок на тілі людини), оскільки це дає змогу ефективно випереджати дії правопорушника та чинити негативний вплив на його працездатність за умови прямої загрози життю й здоров'ю працівника поліції або громадян. Мета роботи - дослідити показники сили ударів руками та ногами в курсантів на різних етапах навчання. Застосовано такі методи: теоретичний аналіз й узагальнення даних науково-методичної літератури та емпіричних матеріалів наукового дослідження; контрольні випробування - тестування з використанням ударного хронодинамометра "СПУДЕРГ", який надає змогу вимірювати силу ударів; методи статистичного опрацювання. Досліджено показники сили поодиноких видів ударів. Проведено порівняльний аналіз показників сили ударів у курсантів на різних етапах навчання. Одержані результати досліджень надали змогу виявити резерви для покращення рівня спеціальної фізичної підготовленості курсантів, а також підвищення ефективності процесу вивчення й удосконалення техніки ударних дій у навчальному процесі з дисципліни "Спеціальна фізична підготовка".


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч516.82 + Ч511.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського